Co si vzít na sebe na první rande?

Říká se, že šaty dělají člověka, a proto je důležité, vybrat si na první schůzku ten nejlepší outfit, který máte ve skříni. Když chcete na někoho zapůsobit, musíte mít na paměti, že velkou část prvního dojmu dělá právě oblečení, které máte na sobě. Jak ale vybrat ten správný outfit? A na co si dát při jeho výběru pozor? Tady máte pár dobrých tipů, jak na to!

1. Vybírejte oblečení podle toho, kam jdete a kdy tam jdete. Na večeři se hodní jiné oblečení než na společný oběd. Je proto důležité, plánovat své oblečení vždy podle příležitosti. Na večeři například odporučujeme oblečení, které je více sexy, máte možnost vytáhnout ze šatníku pěkné šaty, lodičky, ale je asi jasné, že v případě obědu není tento večerní outfit úplně vhodný. Na společný oběd, procházku, nebo posezení v kavárně je lepší volit něco ležérnějšího. V případě pánů je třeba na místě obléknout večer sako, zatím co na oběd postačí i tričko s límečkem.

2. Ať půjdete kamkoliv, zvolte oblečení, které pro vás bude pohodlné! Nemá smysl, abyste se celé odpoledne, nebo celý večer cítili “sešněrovaní” v něčem, co vám není pohodlné a v čem se zrovna necítíte. Budete zbytečně nervózní a může si toho všimnout i váš protějšek.

3. Snažte se zdůraznit své přednosti. Neznamená to ale být za každou cenu vyzývavá, jen se snažit zvolit outfit tak, aby například zdůraznil ladné křivky, případně aby neupozorňoval na nějaké nedokonalosti postavy.