HledámSponzora.cz

HledámSponzora.cz je česká on-line seznamka založená v roce 2014.

Je určena krásným dívkám a materiálně zajištěným mužům. Seznamka spojuje uživatele se stejnými představami o životním standardu a obecně ty, kteří mají stejné představy o vztahu mezi mužem a ženou.

Na stránkách seznamky je uvedeno:

„Mezi obchodníky, partneři podepisují smlouvy, aby definovali své podmínky a očekávání. Taktéž mezilidské vztahy mohou fungovat pouze tehdy, jsou-li vyrovnané, shodnete se na svých očekáváních a na tom, co si můžete navzájem dát. Většina vztahů se brzy rozpadá, protože jedna strana příliš bere, ale nedostatečně do vztahu vkládá. Vztahy by přitom mohly být mnohem jednodušší, když by se pravidla nastavila otevřeně a hned na začátku. Zapomeňte na přetvářku a lež. Naši uživatelé přesně vědí, co chtějí a jsou k sobě naprosto upřímní. Buďte upřímní i Vy a šetřete svůj čas při hledání toho správného partnera.“

To asi nejlépe vystihuje, co na seznamce můžete hledat a jakého partnera či partnerku zde můžete najít. Velkou výhodou je diskrétnost, kterou od provozovatelů můžete očekávat a je pro ně vždy na prvním místě. Profily zároveň nejsou veřejné, svůj profil můžete kdykoliv smazat a v případě, že se objeví nějaký problém, je vám k dispozici on-line podpora.