Jak si zabezpečit neprůstřelné alibi?

Máte milenku a nechcete, aby se o ni vaše žena či přítelkyně dozvěděla? Vymýšlíte často výmluvy, kde zrovna jste, nebo s kým trávíte čas? Tak potom byste měl počítat s tím, že ženy můžou být vynalézavé více, než si myslíte. Je celá řada věcí, na které byste si měl dát pozor, aby byla vaše výmluva co nejvěrohodnější a aby vaše polovička na vaše volnočasové aktivity nepřišla. Tady pro vás máme několik doporučení, na co si dávat pozor.

Základem je mít správně zabezpečený telefon. Ten je tím nejvíc “zranitelným” místem, kde může vaše drahá polovička na nevěru přijít. Důležité je mít na telefonu nastavené heslo, které vaše žena nezná a pravidelně ho obměňovat. Stejně tak je dobré, aby na uzamčeném telefonu nebyly vidět náhledy zpráv. To, že máte na otevření telefonu nastavené heslo, ale nestačí. Nesmíte zapomenout si milenku v telefonu přejmenovat, protože když vám v 11 večer napíše Lucinka, vyvolá to více otázek, než když vám v tu samou hodinu napíše třeba Karel, kolega z práce. A na co určitě nesmíte zapomenout, je pravidelné mazání zpráv. Protože to, že vám po večerech posílá srdíčka a pusinky Karel, je nakonec možná ještě horší, než kdyby vám je posílala Lucinka.

Kromě telefonu je ale potřeba dávat si pozor i na další věci. Vzhledem k tomu, že se vám chce vaše tajná známost líbit, bude téměř vždy pěkně upravená a taky namalovaná. A co se hůř vysvětluje doma, než že je na vaší košili otisk make-upu, nebo rtěnky. Proto si vždy po setkání kontrolujte nejen své oblečení, ale také auto, kde mohly zůstat třeba vlasy nebo jiné důkazy o vaší nevěře.

Mějte taky na paměti, že náhoda je blbec a nechoďte na místa, kde byste mohli potkat někoho známého, případně kam často chodíte s vaší manželkou, nebo přítelkyní. Nikdy totiž nevíte, kdo se může prořeknout. A když jsme u prořeknutí, nikdy se nedomlouvejte na alibi s více kamarády. Ono by z toho totiž nakonec mohl být ten klasický vtip, že z deseti kamarádů jste byl večer u šesti a u zbytku z nich ještě stále jste.

A v neposlední řadě si dávejte pozor na každé slovo, které své partnerce řeknete, protože pokud budete tvrdit, že jste byl s kamarády na golfu, nebo na tenise, nesmíte si doma zapomenout golfové hole, nebo tenisovou raketu. A myslete i na to, že při sportu se běžně potíte, takže přinést domů stejně nažehlené oblečení, jaké jste si z domu ráno odnesl, není úplně nejlepší nápad.