Jak se stát placenou společnicí?

Hledáte snadný přivýdělek třeba při studiu a zároveň se nechcete úplně “předřít”? Jste krásná a atraktivní dívka, která ráda poznává nové, zajímavé lidi? Potom není nic snadnějšího než si začít vydělávat svou společností.

Jak se ale stát skutečně dobrou a žádanou společnicí? A jak se s muži, kteří hledají doprovod, snadno spojit? V prvé řadě je potřeba dbát o svůj vzhled, starat se o sebe a rozvíjet se. Vždy je základ chodit na schůzky perfektně upravená, učesaná, s vhodným make-upem a dát si pozor na vyžadovaný dress code. Pokud totiž máte být doprovodem na nějaké společenské akci, je potřeba přijít oblečená tak, jak si to situace žádá. Mnohdy je také vhodné vyvarovat se laciným a provokativním modelům. Abyste se stala doprovodem, který budou muži rádi vyhledávat, je taky dobré, abyste měla všeobecný přehled a byla schopna konverzovat o různých tématech.

Pokud jste do této chvíle nikdy společnicí nebyla a nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by jí byl, zřejmě nevíte, jak se s muži, kteří hledají doprovod, spojit. Naštěstí tady existuje on-line seznamka – Společnice.cz. Prostřednictvím tohoto webu se snadno stanete žádaným doprovodem. Navíc, registrace a užívání seznamky je pro dívky zcela zdarma, viditelnost profilu i fotek si volí samy a diskrétnost i ochrana údajů je pro provozovatele hlavní prioritou. Abyste muže na webu Společnice.cz zaujala, musíte si dát pozor při výběru vhodných fotografií. Ty by měly být v tom nejlepším případě profesionální a pokud žádné profi fotky nemáte, snažte se, abyste byla na fotce sama, fotka byla ostrá, kvalitní a světlá.

Pokud najdete muže, kterému budete dělat společnost, nezapomínejte na několik zásad, které je určitě dobré znát a mít na paměti. Vždy si dopředu vyjasněte podmínky schůzky a určete si, nejen jak bude probíhat, ale také jaká přesně bude vaše odměna. Je to dobrý způsob, jak předcházet nedorozuměním a nespokojenosti na straně vaší i na straně muže. Dopředu si tak musíte určit, jak moc si své společnosti ceníte a kolik peněz byste ráda od muže dostala. A pozor! Na schůzce si nikdy přímo před mužem nepřepočítávejte peníze, které vám dá (většinou vždy na začátku setkání). Odskočte si například na toaletu a přepočítejte si svou odměnu tam. Na muže to bude vždy působit lépe a více profesionálně