Jak vybrat správnou profilovou fotografii?

O tom, jestli vás někdo na on-line seznamce kontaktuje, či nikoliv rozhodují hlavně vaše fotografie. Proto je důležité, abyste vybrali takové fotky, které muže, nebo ženu přesvědčí, že jste to zrovna vy, kdo stojí za to! A jakých zásad se držet při výběru vhodných fotek? Tady máme pár tipů.

1. Buďte na fotce sami! Na profilové fotce buďte vždy jen vy. Fotky s přáteli, s dětmi, nebo domácími mazlíčky opravdu nejsou vhodné pro profilové fotky, které mají přesvědčit muže či ženu o tom, aby vás kontaktovali.

2. Roli hraje také kvalita fotek. Je důležité, aby byly fotky světlé, kvalitní a ostré.

3. Nahrávejte aktuální fotky! Před 5 či 10 lety jsme všichni vypadali jinak a je potřeba, aby vás na případné schůzce muž či žena poznali.

4. To samé platí pro aplikace na úpravu fotek. Když budete mít na svém profilu fotky upravené prostřednictvím všemožných filtrů, při osobní schůzce vás potom protistrana nemusí ani poznat a o to určitě nestojíte.

5. Na fotkách byste se měli vždy usmívat a sami sobě se líbit.

6. Na profil nahrajte více svých fotek. Nestačí jen selfie, je důležité mít fotku z profilu či fotku celé postavy. Při jejich focení byste ale měli brát v potaz tipy, které jste si již přečetli.